داغ های نیکی
دانلود فیلم هزارتو
دانلود فیلم مطرب
دانلود فیلم رحمان 1400
دانلود فیلم شاه کش
18
  • نیکی
  • 07 سپتامبر 19
  • فرهنگ و هنر
  • 4548 بازدید
  • بدون نظر

بخش فرهنگ و هنر در دسته بندی سلبریتی ها : به روایت سایت نیکی دیلی ، این روزها خبرهای زیادی از پایتخت 6 به گوش میرسد و مهم ترین آنها حذف و اضافه شدن شخصیت های مهمی است.

بازگشت بهبود به پایتخت 6، خبر محسن تنابنده از حضور مهران احمدی در پایتخت جدید

بعد از پخش پایتخت 5 از شبکه یک سیما در عید 1397 و عدم حضور مهران احمد بازیگر نقش «بهبود» و حدس گمان های ضد و نقیض و اینکه گفته میشد مهران احمد از حضور در این مجموعه کناره گیری کرده و عوامل این سریال محبوب ناچارا شخصیت این فیلم مرده اعلام کردند ، به طوری که بهبود بعد  از ماموریت رفتن به آفریقا آنجا درگذشت.

خبری که ماه هاست به گوش می رسد حذف «بابا پنجعلی» به بازیگری علیرضا خمسه ، به طوری که در پایتخت 6 “بابا پنجعلی” فوت میکند و برای همیشه به نقش خاتمه داده میشود و احتمال می رود حضور او گه گداری فقط به عنوان روح در خواب و جلوی بازیگران جلوه کند.

اما خبری بسیار خوش برای طرفداران نقش »بهبود« با بازیگری مهران احمدی :

محسن تنابنده نویسنده پایتخت در صفحه رسمی اینستاگرام خود با انتشار کاریکاتوری از مهران احمدی نوشت :

مهران احمدي
در
پايتخت ٦
منتظر باشيد❤️❤️❤️

• بنابراین باید منتظر حضور این بازیگر در فصل 6 سریال پایتخت باشیم، اینکه چرا و چگونه بهبود به این سریال اضافه میشود معلوم نیست، اما میشود حدس زد حضور او بصورت روح باشد که این احتمال کمی ضعیف بنظر می رسد.

احتمال قوی تر اما داستان فیلم به طرزی جلو برود که بهبود در آفریقا زنده است و اشتباهی خبر مرگ او را به خانواده اش یعنی فهیمه اعلام کرده اند و او قهرمانانه به کشور باز میگردد.

/.انتها ./ منبع : سایت نیکی دیلی.

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *